• Vianočná výzdoba tried v našej škole

• Aj tento rok nám naši žiaci záver roka spríjemnili vianočnou výzdobou svojich tried a krátkym programom.

V súťaži o naj vianočnú triedu získala prvenstvo trieda II.GŠ, na stupienky víťazov ešte vystúpili II.AN a III.B spolu s III.C. Sladko-slaná odmena za účasť potešila i I.GŠ, III.GŠ a IV.GŠ.

• Súťaž o najkrajšiu vianočnú triedu

• Žiacka školská rada vyhlásila v mesiaci december súťaž o najkrajšiu vianočnú triedu.

Vyhodnotenie sa uskutoční v pondelok 16.12.2019 cez veľkú prestávku. Zapojené triedy si pripravia okrem vianočnej triedy aj krátky vianočný program. Na tri víťazné triedy čakajú sladko - slané odmeny :-).

• Vianoce s úsmevom 2019

• V utorok 10. decembra 2019 sa naša škola už tradične zapojila do verejnej zbierky Vianoce s úsmevom 2019 a ukázala, že aj my máme srdce na správnom mieste. Žiaci vyzbierali v uliciach Kežmarku sumu 373,37 €.

Každoročná predvianočná zbierka neslúži len na pomoc rodinám v núdzi v čase Vianoc. Tieto vyzbierané prostriedky umožňujú organizácii Úsmev ako dar pomáhať deťom a rodinám v ohrození. V mnohých domácnostiam bude svietiť elektrina, mnohé deti neostanú hladné, dostane sa im potrebnej zdravotnej a ľudskej starostlivosti.

• Mikulášska zbierka pre rodinu Jašňákovú

• Ziacka školská rada organizuje dňa 6.12.219 v priestoroch našej školy Mikulášsku zbierku pre rodinu Jašňákovú z Lendaku.

Prispieť môžete nielen finančne, ale aj ovocím a sladkosťami. Pre bližšie info kontaktovať p. uč. Glodžákovú, p. uč. Jurskú alebo predsedu žiackej školskej rady Sofiu Harastyovú z II.GŠ.